StarszyBrat PREZENTUJE: Serce StarszegoBrata

StarszyBrat PREZENTUJE: Serce StarszegoBrata

Są fani, którzy zastanawiają się, czy StarszyBrat ma serce. A jeżeli tak, to z czego jest zrobione? Odpowiedź jest prosta. Serce StarszegoBrata jest z METALU. I bije dla elIZY. Wiedział o tym już w 1985 roku Udo Dirkschneider, kiedy z kumplami z grupy Accept wydawał płytę „Metal Heart”. Posłuchajmy dzisiaj tytułowego kawałka:

StarszyBrat lubi również muzykę klasyczną. Nie tylko Wagnera. Dlatego tak nam się podoba ten kawałek, w którym znalazły się dwa klasyczne tematy: ”Marsz Słowiański” Piotra Czajkowskiego wpleciony w intro i ”Dla elIZY” Ludwiga van Beethovena jako główna solówka gitarowa. Kim była/jest elIZA? Tego nie wie nikt oprócz StarszegoBrata! ”Metal Heart” to normalnie zajebioza. Chłopaki wyglądają jak wycięci z lat osiemdziesiątych (zaraz, przecież to były lata osiemdziesiąte?). Mają pióra i katany! Utwór opowiada o apokaliptycznym końcu ludzkości, który nastąpi w roku.. 1999 (pisaliśmy, że teksty są idiotyczne? Nie? No to napiszemy). ” Metal heart – metal heart. Unplugged they’re dying”, to o Nas. I o Naszym sercu, które podczas odjechanej solówki Wolfa Hoffmanna bije dla elIZY! Mamy tak wiele wspomnień związanych z.. Ale to w innym felietonie.

Accept to śmieszna grupa. Powstała w RFN w 1971 roku, chłopaki nagrali sporo płyt, na których jedne kawałki były bardziej idiotyczne od drugich. Np. płyta i utwór ” Balls To The Wall” z 1983 roku.
” Balls to the wall, You’ll get your balls to the wall, man” – StarszyBrat przez prawie 30 lat się zastanawia aleosochozi?!? Popatrzcie i rozkmińcie. Jeżeli coś Wam przyjdzie do głowy, komentujcie!

Mimo, że teksty Acceptu są kompletnie bez sensu, to zawsze ich lubiliśmy. I seksownie charczący wokal Udo.. Znacie? Lubicie?

/StarszyBrat

Leave a Reply